Roland Svensson färglitografi

359390

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad roland S, pt, färglitografi, ca 33 x 42 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2312797
3 800
2308331
3 600
2312796
3 400
2308331
3 200
2308330

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.