Sigfrid Ullman oljemålning

359389

SIGFRID ULLMAN (1886-1960): Västkustmotiv, monogramsignerad, olja på duk, 59 x 73 cm

Tavelvagn 28

Sigfrid Ullman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2309734
2309733
950
2307526
900
2304823
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.