Roland Svensson färglitografi

359386

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stilla vinterdag, Nasen", signerad och numrerad 226/250, färglitografi, ca 34 x 59 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Saknar glas

Tavelvagn 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2308817
2308638
2308815
950
2308638
750
2307392
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.