Anton Genberg oljemålning

359385

ANTON GENBERG (1862-1939): "Åmotiv från Värmland", signerad och daterad A. Genberg 1934, olja på duk, ca 43x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2314115
2313624
3 800
2313464
3 600
2311608
3 400
2311364
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.