Roland Svensson färglitografi

359384

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", signerad roland S, pt okt 1982 "Sommarbris", färglitografi, ca 28 x 39 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 5

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2311700
2311605
2 800
2311600
2311599
2311598
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.