Manschettknappar guld

359382

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 14 k guld, infattade guldmynt ca 23 k guld, dukat, Franz Josef Österrike, diameter ca 2 cm, total vikt ca 19,5 g

Smärre slitage/repor

Guld/Smycken

Manschettknappar guld

Budhistorik (16 bud)
2314481
4 600
2314419
4 400
2314055
4 200
2313259
2312893
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.