Takplafond Venini 1900-tal

359380

TAKPLAFOND, sannolikt Venini, Murano, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, prismor i klarglas, höjd ca 32 cm

Mindre nagg

Ändringar/tillägg
1 extra prisma medföljer

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takplafond Venini 1900-tal
Budhistorik (14 bud)
2313951
5 000
2313905
4 800
2313676
4 600
2313904
4 600
2313676
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.