Roland Svensson färglitografi

359375

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar Fredals skärgård", signerad roland S provtryck juli 77, färglitografi, 27 x 40 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2311448
3 400
2311331
3 200
2311152
2311152
2 800
2310893
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.