Takkrona Venini 1900-tal

359373

TAKKRONA, sannolikt Venini, Murano, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, prismor i klarglas, höjd ca 77 cm

Mindre nagg

Ändringar/tillägg
2 extra prismor medföljer

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Takkrona Venini 1900-tal
Budhistorik (39 bud)
2314417
12 500
2314414
12 000
2314407
11 500
2314401
11 000
2314397
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.