Roland Svensson färglitografi

359371

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", signerad roland S, HC III/XXXV, färglitografi, ca 51 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 3

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2311197
900
2311188
850
2306098
2303738
600
2299493

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.