Karmstolar i Louis XV-stil

359370

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis quinze-stil, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

Rum 6

Karmstolar i Louis XV-stil

Budhistorik (21 bud)
2314290
2314228
1 400
2314112
1 300
2314067
2314051

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.