André Lanskoy färglitografi

359363

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d'un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 51/100, färglitografi, 44x67 cm

Fack 24

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2317739
2318266
950
2317739
750
2302971
700
2302739

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.