Arman färglitografi

359358

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Violons, signerad och numrerad Arman 149/150, färglitografi, 75x55 cm

Tavelvagn 4

Arman färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2310291
2 600
2296841
2 400
2295952
2296839
2295952

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.