Roland Svensson färglitografi

359357

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", färglitografi, signerad Roland S, HC X/XXXV, bildmått ca 43 x 57 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Oglasad ram, något fläckig yta

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2308307
1 400
2302724
1 300
2302724
2302723
2302721
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.