Roland Svensson färglitografi med krita

359356

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonskugga. Tornö", signerad Roland S., Febr.77. första pt med krita-men utan korrektion i stenar, färglitografi med krita, ca 56 x 43 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Budhistorik (5 bud)
2308313
2308312
1 800
2303394
2302729
950
2299511

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.