Roland Svensson färglitografi

359354

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", EA 1978, signerad Roland S, färglitografi, ca 51 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2309779
2299821
2309778
2299821
1 800
2295586

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.