David Parsén oljemålning

359351

DAVID PARSÉN (1896-1977): Landskap i höstskrud med vatten , signerad D. Parsén -51, olja på duk, ca 39x50 cm

Fack 43

David Parsén oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2311689
2307507
2307507

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.