Carl Schubert akvarell

359350

CARL SCHUBERT (född 1955), Midsommar, signerad och daterad Carl Schubert -96, akvarell, 56x41 cm

Tavelvagn 3

Carl Schubert akvarell

Budhistorik (13 bud)
2309494
2308353
2309492
2308353
2309490
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.