Timo Solin akvarell och krita

359348

TIMO SOLIN (född 1947): Liggande kvinna, signerad och daterad Timo Solin -99, akvarell och krita, 23x41 cm

Tavelvagn 5

Timo Solin akvarell och krita

Budhistorik (5 bud)
2311011
2309171
2308796
500
2295808
2295804

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.