Landskap oljemålning

359347

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Landskap med hästar, kor och får, olja på duk, ca 48 x 60 cm, oramad

Krackeleringar, smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Landskap oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2312943
2312837
2309539
2307041
2304006
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.