André Lanskoy färglitografi

359343

ANDRÉ LANSKOY (1902-1976), Komposition, signerad och numrerad Lanskoy, 23/100, färglitografi 64x50 cm bladstorlek 75x55 cm

Tavelvagn 3

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2312730
2 600
2312275
2 400
2312275
1 300
2311846
2309180

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.