Theodor Lundh oljemålning

359341

THEODOR LUNDH (1812-1896), tillskriven: Nature morte med fåglar, olja på duk, oval ca 30,5 x 25 cm

skador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Theodor Lundh oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2311560
2310254
750
2310254
650
2304283
600
2304283
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.