Pol Bury färgetsning

359337

POL BURY (1922-2005), Komposition, signerad och numrerad Pol Bury 9/20, färgetsning, 55x46, bladstorlek 78x57,5 cm

Tavelvagn 3

Pol Bury färgetsning
Budhistorik (16 bud)
2311385
2302990
2310124
2302990
1 900
2310123
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.