Vägglyster 1 par

359335

VÄGGLYSTER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, behängd med olikslpade prismor, för 2 ljuspunkter, höjd ca 43 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

Diverse

Vägglyster 1 par
Budhistorik (8 bud)
2311372
700
2311374
650
2311372
600
2311368
550
2310683
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.