Martin Disler etsning och akvatint

359334

MARTIN DISLER (1949-1996), Totenwache, signerad Disler 17/90, etsning och akvatint, 59x43 cm, Edition Schellmann München 1986

Tavelvagn 3

Budhistorik (5 bud)
2311017
1 400
2309175
2295815
2295402
500
2295401

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.