Väggtelefon

359326

VÄGGTELEFON, 1900-talets början, ek, höjd 58 cm

Slitage, ej funktionstestad

Diverse

Rum 8

Väggtelefon

Budhistorik (20 bud)
2312182
1 600
2312241
2312182
1 400
2312200
1 300
2312182

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.