Medaljong

359323

MEDALJONG, Oscar II, gips, diameter 57 cm

Slitage, nagg

Diverse

Rum 16

Medaljong

Budhistorik (15 bud)
2312711
2312159
2312159
900
2311349
850
2311349

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.