Champagnekylare nysilver Frankrike 1930-tal

359322

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, fasetterad, på livet graverat champagnefirman: "Vouvray André Lainé", två handtag av metall med dekor av druvklasar, höjd 20 cm, mynningens diameter 19,5 cm

Obet. nagg vid mynningen

Diverse

Monter 9

Budhistorik (3 bud)

2318324
2312306
650
2309127

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.