Bordsur

359320

BORDSUR, nyrokoko, 1800-talets slut, sockel i trä, urtavla och urverk märkta Potonie Paris höjd ca 39 cm

Nyckel saknas, sitage, urtavla med skador

Klockor/Ur

Rum 16

Bordsur

Budhistorik (16 bud)
2311814
2313010
950
2311814
900
2312952
850
2311814

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.