Bordslampor mässing

359319

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta EWÅ Sweden, höjd 52 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 11

Bordslampor mässing

Budhistorik (16 bud)
2312436
2312434
2312430
1 900
2312432
1 900
2312430
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.