Bordslampa

359314

BORDSLAMPA, jugend 1900-tal, koppar, dekor med blomma, höjd inkl glas skärm ca 42 cm

Slitage, möjligen senare skärm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (7 bud)
2306113
600
2309037
550
2306113
500
2306540
450
2306113

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.