Saltkar i porslin

359306

SALTKAR, 2 st, porslin, berlinliknande märke

Srickor, nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 29

Saltkar i porslin

Budhistorik (1 bud)

2296674
2016-01-31 18:14:25

2016-02-07 kl 14:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.