André Masson färglitografi

359303

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition ur Sonets, signerad och numrerad André Masson 81/150, färglitografi, 54x44 cm

Tavelvagn 6

André Masson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
2311025
1 700
2309188
900
2297437
850
2295758
600
2295463

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.