André Masson färglitografi

359301

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition ur Sonets, signerad och numrerad André Masson 81/150, färglitografi, 56x40 cm

Tavelvagn 3

André Masson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

2311024
1 700
2309185
2297439
650
2295464

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.