Skulptur i förgylld brons

359294

SKULPTUR, 1900-talets mitt, förgylld brons, sydostasien, kvinnofigur, höjd ca 57 cm

Förgyllning med bortfall

Orientaliskt, Skulptur

Rum 7

Skulptur i förgylld brons

Budhistorik (24 bud)
2307501
2310402
1 900
2307501
1 800
2310401
1 700
2307501
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.