Skulptur patinerad brons

359292

SKULPTUR, 1900-talets mitt, grönpatinerad och förgylld brons, sydostasien, kvinnofigur, höjd ca 60 cm

Orientaliskt, Skulptur

Rum 7

Skulptur patinerad brons

Budhistorik (24 bud)
2312878
1 800
2312857
1 700
2312865
1 600
2312857
2312853
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.