Jules Schyl olja

359290

JULES SCHYL (1893-1977): Stående kvinna i hatt., signerad a tergo, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 70x55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Färgbortfall

Geijersgatan 14, Göteborg

Jules Schyl olja

Budhistorik (7 bud)
2333398
4 400
2333370
4 200
2330704
3 800
2325772
3 600
2325769

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.