Buddaskulpturer

359289

BUDDHASKULPTUR, 1900-talets andra hälft, Indien/Nepal, förgylld brons, höjd 53 cm

Orientaliskt, Skulptur

Rum 7

Buddaskulpturer

Budhistorik (12 bud)
2312353
850
2312351
2312347
750
2312343
700
2312341
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.