Oidentifierad konstnär akvarell

359287

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Föreställer fransk infanterist från napoleonkrigen, akvarell, bladstorlek 36x27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (15 bud)
2334757
3 800
2334753
3 600
2334731
3 400
2334581
3 200
2334728
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.