Skulptur förgylld metall

359277

SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, guldpatinerad metall, i form av knäböjande figur, på träsockel, höjd med sockel 54 cm

Ytskador

Orientaliskt, Skulptur

Rum 8

Skulptur förgylld metall

Budhistorik (23 bud)
2311972
1 700
2311911
1 600
2311971
1 600
2311911
2311970
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.