Skulptur patinerad metall

359275

SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, patinerad metall, i form av instrumentspelande kvinna, på träsockel, höjd med sockel 51 cm

Ytskador

Orientaliskt, Skulptur

Rum 7

Skulptur patinerad metall

Budhistorik (17 bud)
2312455
1 300
2312464
2312455
2312453
2312453
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.