Vas

359273

VAS, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, höjd ca 32 cm

Lagningar, krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 7

Vas

Budhistorik (2 bud)

2312198
2299240

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.