Skulptur patinerad metall

359271

SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, patinerad metall, i form av instrumentspelande kvinna, på träsockel, höjd med sockel 35 cm

Ytskador

Orientaliskt, Skulptur

Rum 7

Skulptur patinerad metall

Budhistorik (17 bud)
2311737
2311445
2311736
2311445
950
2311735
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.