Vägsskåp 1800-tal

359270

VÄGGSKÅP, 1800-tal, inredning med 2 hyllplan, lås, höjd ca 84, 76x31 cm, nyckel finns

Slitage, senare bemålning, skadat krön

Möbler, Allmoge

Rum 22

Vägsskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2312572
450
2307381
2301410
2301219

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.