Skål Kina

359269

SKÅL, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i wucaifärger, höjd 9, diameter 18 cm

Kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Skål Kina

Budhistorik (16 bud)
2312502
2 400
2312294
2312497
2312294
1 900
2311402
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.