Stekfat Kina

359264

STEKFAT, porslin, Kina, omkring 1800, dekor i underglasyrblått av blommor, 41x31 cm

Nagg, spegeln med slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Stekfat Kina

Budhistorik (9 bud)
2311881
2311861
1 400
2311841
1 300
2311611
2311839

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.