Grammofon

359263

GRAMMOFON, 1900-tal, fodral i mahogny, lös vev, höjd ca 44, 40x40 cm,

Slitage, skruvar saknas till vevhålsbeslag

Diverse, Nautica/Technica

Rum 21

Grammofon

Budhistorik (2 bud)

2308521
2298633

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.