Stolar nyrokoko

359262

STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar

Rum 6

Stolar nyrokoko

Budhistorik (18 bud)
2312215
2306699
2 800
2303684
2 600
2306698
2 400
2303684

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.