Bbyrå

359260

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med bl.a valnöt och björk och andra träslag, stenskiva, mässings beslag, intarisadekor av amor med pillbåge, höjd ca 83, 97x54 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel fins att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Bbyrå

Budhistorik (24 bud)
2312545
3 400
2312513
3 200
2312462
2312512
2312462
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.