Fat Kina

359259

FAT, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, 18/1900-tal, diameter ca 38 cm

Spricka, smärre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 13

Fat Kina

Budhistorik (1 bud)

2311393
2016-02-07 11:13:59

2016-02-07 kl 11:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.